)

Klinik Çalışmalar

Çığır açan ilaçlar geliştiriyoruz

CSL Behring’in misyonu, hastalarımızın yaşam kalitesini iyileştiren yenilikçi tedavileri keşfetmek, geliştirmek ve sunmaktır. Bilim insanlarımız ve araştırmacılarımız, dünya çapında milyonlarca hastaya yardım etme potansiyeline sahip çığır açan ilaçları geliştirmedeki katkılarıyla tanınmaktadır. Hastalıkları daha iyi anlamamızda bize yardımcı olmak ve halk sağlığının geleceğini geliştirmek için klinik çalışmalara katılımlarından dolayı hastalar, gönüllüler ve araştırmacılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Pipet tutan el

Klinik Çalışma nedir?

Klinik çalışma, tıbbi tedavilerin insanların sağlığını geliştirip geliştiremeyeceğini öğrenmek için yapılan araştırma çalışmalarıdır.

Daha Fazla Bilgi
klinik çalışmalar

Mevcut Klinik Çalışmalar

Devam eden birçok klinik çalışmamız bulunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Araştırma Uygulamaları

Klinik çalışmalar dikkatli bir şekilde denetlenmekte, izlenmekte ve kaydedilmektedir. İlgili ruhsatlandırma otoritesi, insanların dahil olduğu testlerin yapılması için onay vermelidir ve klinik çalışmalar bağımsız bir inceleme veya etik komitesi tarafından denetlenmektedir.

Daha Fazla Bilgi
Terapötik Alanlar

CSL Behring’in hayat kurtaran tedavilerini keşfedin.

Daha Fazla Bilgi
İş Fırsatları

Aramıza katılın ve her disiplinden en parlak ve hırslı insanlarla birlikte fark yaratın.

Daha Fazla Bilgi
Nadir ve Ciddi Hastalıklarda Öncü

CSL Behring olarak kendimizi, ciddi ve nadir hastalıklara sahip kişilerin hayatlarını kurtarmaya ve iyileştirmeye adadık.

Daha Fazla Bilgi