Skip to main content
)

Araştırma ve Geliştirme

Yenilikçilik DNA’mızda Var

Yenilikçilik DNA’mızda ve CSL Behring’de yaptığımız her şeyin merkezindedir. 1.700’den fazla Ar-Ge uzmanından oluşan ekibimiz, henüz karşılanmamış tıbbi ihtiyaçlara çözüm üretecek ve hayat kurtaracak yeni tedaviler geliştirmeye ve sunmaya adanmıştır. Dünyadaki en büyük ve etkin plazma toplama ağlarından birini oluşturduk ve bununla birlikte hastalarımıza güvenli ve etkili ilaç sağlama konusunda en iyi şirket olmak için kararlılığımızı koruyoruz.

  • 702.4 milyon ABD Doları

    2017/18 yıllarında yapılan Ar-Ge yatırımları

  • 2.9 milyar ABD Doları

    son 5 yılda yapılan Ar-Ge yatırımları

  • 1.700’den fazla

    Araştırma ve Geliştirme personeli

Ar-Ge Yatırımı

Ar-Ge’ye yapılan yatırım, CSL Behring’in gelecekteki büyümesini sağlayan en önemli etken olacaktır. Çeşitli gelişim aşamalarında yüksek kaliteli ve değerli olabilecek proje portföyüne sahibiz. Kısa ve orta dönemli olarak mevcut ürünlerin yaşam döngüsü yönetimi ve gelişiminde dengeli yatırım yapmaya devam ederken, bununla birlikte daha uzun dönemli, daha yüksek riskli ve birçok olanak sağlayan yeni ürün geliştirme faaliyetlerine stratejik yatırımlar yapmaktayız.

Dünya Standartlarında Ar-Ge Ağı

CSL, sürekli büyümesini desteklemek için, ilaç araştırma ve geliştirme faaliyetlerini finanse etmeye adanmış, biyoteknoloji alanında uzman global bir şirkettir. Uzmanlık alanlarına bağlı olarak farklı ülkelerden bilim insanlarının bir araya geldiği koordineli global proje ekiplerini bünyesinde bulunduran, tek bir entegre global araştırma ve geliştirme organizasyonu olarak faaliyet gösteriyoruz. Ekiplerimiz, ulusal ve kültürel sınırların ötesinde işbirliklerine olanak sağlayan proje yönetimi yapısını kullanmaktadır.

Ar-Ge Merkezleri

Avustralya

15 Kas 2017

PARKVILLE, VIC
CSL Limited
Global Genel Merkez
Ar-Ge ve Üretim

BROADMEADOWS, VIC
CSL Behring
Ar-Ge ve Üretim

NORTH MELBOURNE, VIC
Bio21 Global Araştırma ve Translasyonel Tıp Merkezi

Almanya

MARBURG
CSL Behring
Ar-Ge ve Üretim

Amerika Birleşik Devletleri

15 Kas 2017

KING OF PRUSSIA, PA
CSL Behring
Merkez Ofis ve Ar-Ge

KANKAKEE, IL
CSL Behring
Ar-Ge ve Üretim

PASADENA, CA
Calimmune
Ar-Ge

İsviçre

BERN
CSL Behring
Ar-Ge ve Üretim

Japonya

15 Kas 2017

TOKYO
CSL Behring
Ar-Ge

Çin

15 Kas 2017

WUHAN
Ruide
Ar-Ge ve Üretim