Skip to main content
Researcher smiling)

Şirketimiz

Sözümüzün arkasındayız

Her şey bir sözle başladı. 100 yılı aşkın süre önce CSL, en son teknolojileri kullanarak hayat kurtarıcı çözümler üretmek amacıyla kuruldu. CSL Behring geçtiğimiz son yüzyıl içerisinde, hayat kurtarmak ve iyileştirmek adına verilen bu sözü tutmak için dünya çapında bir biyoteknoloji lideri haline gelmiştir. Tüm dünyadaki tıbbi ihtiyaçları karşılanmamış hastalar için hayat kurtarıcı yenilikçi ilaç geliştirme kabiliyetimiz, hastaları her zaman önceliği haline getiren şirket itibarını kazandırmıştır. Biz CSL Behring’iz ve sözümüzün arkasındayız.

Hakkımızda

Odağımız: Nadir ve Ciddi Hastalıklar

İnovatif ilaç portföyümüz kanama bozuklukları, immün yetmezlikler ve kronik inflamatuar demiyelinizan polinöropatinin yanı sıra herediter anjioödem ve Alfa-1 antitripsin eksikliğinin tedavi edilmesine yönelik çeşitli rekombinant ve plazma kökenli ürünler içermektedir.

Devamını Oku

Değerlerimiz

CSL’in değerlerine olan güçlü bağlılığımız bize yıllardır yol göstermektedir. Başarımızın temelini oluşturan değerlerimiz, hayat kurtarmaya, insanların sağlığını korumaya ve dünya çapında güvenilir bir lider olarak tanınmamıza yardımcı olmuştur. Aynı zamanda çalışanlarımızın kararlarının, sorun çözme yöntemlerinin ve iletişim şekillerinin merkezindedir. Beş temel şirket değerimiz:

Hasta Odaklılık

Hastalara verdiğimiz sözümüzün arkasındayız.

Yenilikçilik

Yenilikçi düşünceyi, çözümlere dönüştürürüz.

Dürüstlük

Söylediğimizi yaparız.

İşbirliği

Birlikte daha güçlüyüz.

woman at computer

Üstün Performans

Elde ettiğimiz sonuçlardan gurur duyarız.