Skip to main content
CSL çalışanları)

Kariyer

Parlak GELECEKLER vadediyoruz. Kendi geleceğinizi burada şekillendirebilirsiniz.

İster bulunduğunuz mevkide uzman, isterseniz mevkinizi değiştiriyor veya kuruluş içerisinde daha yukarıya çıkıyor olun; çalışanlarımızın amacına odaklanmış firmamızdan ve değerlere dayalı kültürümüzden ilham alarak kariyer isteklerini gerçekleştirebilecekleri parlak GELECEKLERİN tadını çıkaracaklarına inanıyoruz.

Dünya Çapında ilk 50’de

CSL, Forbes tarafından dünya çapındaki en iyi 50 işvereninden biri olarak listelenmiştir. Bunun nedenleri arasında çalışanlar, CSL’in hasta odağının ve büyüyen bir şirketin parçası olmanın verdiği heyecanın etkisinde kaldıklarından söz etmiştir.

Employee Bruce Wynne

İnanıyoruz...

...değerlerimize olan bağlılığımız, hastalarımıza, iş ortaklarımıza, hissedarlarımıza ve çalışanlarımıza verdiğimiz sözün arkasında durmamızı sağlamaktadır.

Biz...

...heyecan verici biyoteknoloji sektörünün vaadlerini yerine getiren dünyadaki lider şirketlerinden biriyiz.

Employee Debbie Bensen-Kennedy

Size ...

...anlamlı, potansiyelinizi ortaya çıkaracak ve kariyerinizi ileriye taşıyacak fırsatlar sunuyoruz.

Woman scientist

CSL’in etrafımızdaki dünyanın bir yansıması olmasını istiyoruz.

30’dan fazla ülkede görev yapan çalışanları ile birlikte global bir kuruluş olarak CSL kültürel çeşitliliği ve sosyal katılımı* simgeler. İşte bu kim olduğumuzun temelini oluşturur. Çalışanlarımız için eşsiz olanakları, deneyimleri ve perspektifleri güçlendirip ödüllendirerek hastalarımıza daha iyi bir hizmet sunabileceğimize inanıyoruz.

*Yaş, cinsiyet, sosyokültürel geçmiş ve etnik köken gibi kısıtlamalara bağlı kalmaksızın her birey için eşit olanaklar sunar.

CSL Behring sizin için ne vadediyor?

Global Çalışan Hisse Planı
Çalışanlarımıza CSL Behring’in büyümesi ve gelecek başarıları için sorumluluğu paylaşma olanağı tanıyoruz.

Esnek çalışma
Çalışanların çalışma ve kişisel hayatına saygı duyan bir çalışma ortamı sağlamaya odaklanıyoruz.

Kariyer ve Gelişim
Çalışanlarımızın CSL Behring’de ulaşmak istedikleri PARLAK kariyeri inşa etmeleri için ihtiyaçlarını destekliyoruz.

Çalışma Desteği
CSL Behring’in stratejik bakış açısısı doğrultusunda, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmeleri ve ulaşmak istedikleri kariyere sahip olmaları için eğitim veya kurslar ile onları destekliyoruz.

Dünya Çapında Hareketlilik Programı
Global bir bakış açısı geliştirmek için bazen kanatları açmanın gerekliliğine inanıyoruz. Uluslararası görevler çalışanlarımızın çok değerli tecrübeler edinmesine yardımcı olur.