Skip to main content

Üretim Tesisleri

CSL Behring – Bern, İsviçre

İsviçre’nin başkenti Bern’in kalbinde yer alan CSL Behring AG, immün yetmezlik hastalıklarının ve immün sistem bozukluklarının tedavisine yönelik ilaçların yanı sıra rhesus profilaksisine yönelik ilaçların ve şok ve yanık mağdurlarına yönelik albumin çözeltilerinin üretiminde uzmandır.

CSL Behring AG’nin üretim tesisleri, İsviçre sağlık otoriteleri ve Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından ruhsatlıdır. Her yıl yaklaşık beş milyon litre insan plazması, tedavi çözümlerine yönelik önemli proteinleri izole edip üretmek için en sıkı güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak kullanılmaktadır. CSL Behring AG’de üretilen ürünler dünyanın birçok ülkesinde hastaların kullanımına sunulmaktadır.

 

CSL Behring – Marburg, Almanya

2.900’den fazla çalışanıyla Marburg üretim ve araştırma tesisi, CSL Grubundaki en büyük merkezdir. Bu tesis, antikoagülasyon ilaçlarının gelişimi ve üretimine odaklanmaktadır. CSL Behring Marburg, 100 yılı aşkın süredir Marburg şehri ile yakından ilişkili olmuştur ve bölgedeki en büyük istihdam sağlayan işverenlerden biri olmuştur.