Skip to main content

COVID-19 Hakkında Güncelleme

CSL dünyanın her tarafındaki hastalara ilaç sağlamaya devam ediyor.

news

Çalışanlarımızı, hastalarımızı ve donörlerimizi korumak her zaman birinci önceliğimizdir. Küresel COVID-19 salgını sürerken, CSL dünyanın her tarafındaki hastalara ilaç tedarik etmeye devam etmektedir. Ek olarak, çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla çeşitli önlemler almış bulunmaktayız. İşlerimize etkisini en aza indirmek için salgını yakından izlemeye devam etmekteyiz. (CSL, CSL Behring ve Seqirus’un bağlı olduğu ana şirkettir)

Çalışanlarımız:

Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini sağlamak için pek çok tedbir aldık. Bu tedbirlere 31 Mayıs’a kadar uluslararası seyahatlerin kısıtlanması, büyük grup toplantılarının ertelenmesi ve işlerin aksamasını en aza indirmek için çalışanların çeşitli iletişim teknolojilerini kullanmaya teşvik edilmesi dahildir.

Hastalarımız ve Ürünlerimiz:

CSL olarak bütün dünyaya ilaçlarımızı kesintisiz biçimde tedarik etmeye devam ediyoruz. COVID-19 durumu değiştikçe, salgının operasyonlarımıza yansıyabilecek tüm etkilerini yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Tüm dünyadaki araştırma merkezlerinde devam eden klinik çalışmalarımız bulunmakta ve ümit veren yeni ilaçları incelemek için bu önemli çalışmalarda yer alan araştırmacılarla yakın temas içerisinde kalarak hasta vizitlerini ve takip randevularını yönetmenin en iyi yollarını tartışıyoruz.

Queensland Üniversitesi’ni (Avustralya) COVID-19 için aşı geliştirme çabalarında teknik uzmanlık sağlayarak destekliyoruz. Bu ortaklık kapsamında firmamızın tescilli MF59® adjuvan teknolojisini üniversitenin klinik öncesi gelişim programına bağışladık.

Donörlerimiz:

Plazma toplama ağımızın operasyonları devam etmektedir. Plazma merkezlerimiz çalışanlarımıza ve donörlerimize en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamaya kararlılıkla devam edecektir.