Include All CSL Behring Country Sites

Kalite ve Güvenlik Konusunda Kararlılık

CSL Behring, tüm dünyada nadir ve ciddi hastalıklara sahip kişilerin hayatını kurtarmak ve yaşam kalitesini arttırmak için yüksek kaliteli, güvenilirlikli ve etkin biyoterapiler geliştirmek konusunda kararlıdır. Plazma donöründen hastaya kadar üretim sürecinin her aşaması, şirketin kalite ve güvenlik konusundaki uzun yıllara dayanan kararlılığını yansıtmaktadır.

CSL Behring'te yaşam kurtaran tedavilerimizden yararlanan kişilerin sağlığını ciddiye alıyoruz. Tüm dünyadaki ruhsatlandırma kurumları ile uyumlu şekilde plazma ürününün emniyetine yönelik en katı uluslararası standartları karşılıyor veya bunları aşıyoruz. Güvenli plazma toplama ve en yüksek kaliteli ürünleri üretme konusundaki kararlılığımız, gerek plazma proteini tedavileri sektöründe, gerekse hizmet ettiğimiz hasta toplulukları arasında son derece iyi bilinmektedir.

Ürün güvenilirliği, üretim tesisi geliştirmeleri, araştırma ve geliştirme faaliyetleri alanındaki önemli yatırımlar sebebiyle ürünlerimizin güvenilirliğinin maksimum düzeye ulaşmış olduğunu düşünüyoruz. Aslında, son 25 yıl içinde plazmadan elde edilen ürünler vasıtasıyla virüs yayılma riski neredeyse sıfırlanmıştır.

Bu sitedeki bilgiler bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya danışınız.


CSLBTR-0218-01
© 2019 CSL Behring Biyoterapi İlaç Dış Ticaret A.Ş