Include All CSL Behring Country Sites

Hakkımızda

Yenilikçilik DNA’mızda var

CSL Behring 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip, biyoterapi alanında dünya lideri olan bir biyofarmasötik şirketidir. Nadir ve ciddi sağlık sorunları olan hastaların yaşamlarını iyileştirmeye adanmış şirketimiz plazma kökenli ve rekombinant biyoterapiler araştırmakta, geliştirmekte, üretmekte ve kullanıma sunmaktadır.

En yeni teknolojilerin kullanıldığı biyoterapi ürünlerimiz; hastaların kanlarında eksik olan komponentleri yerine koymakta ve dünyanın pek çok ülkesinde hemofili, von Willebrand hastalığı, primer immün yetmezlik, herediter anjioödem, bazı nörolojik hastalıklar ve genetik solunum hastalığı gibi hastalıkların tedavilerinde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra kalp cerrahisi, organ nakli, yanık tedavisi, edinilmiş kanama bozuklukları ve yenidoğan hemolitik hastalığı gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan ürünler de üretmekteyiz.

CSL Behring ekibi olarak sunduğumuz tedavilere güvenen ve hayatlarını sürdürebilmek için bu tedavilere ihtiyaç duyan hastalar için çalışmaktayız. Sunduğumuz tedavilerin, her hastamızın sağlık ve iyiliği için hayati önemde olduğunu her an hatırlıyoruz. Her birimiz bu hissi ve amacı her gün işimize yansıtarak, karşılanmamış tıbbi ihtiyaçları karşılamaya veya mevcut tedavileri geliştirmeye yönelik yenilikler üretmeye devam ediyoruz.

Biyoterapiler Nelerdir?

Biyoterapiler, konvansiyonel kimyasal kökenli ilaçlardan pek çok açıdan farklılık göstermektedir. İnsan plazmasından elde edilmekte ya da bu proteinlerin rekombinant eşdeğerleri olarak canlı sistemlerde üretilmektedir. Bu pahalı kaynak maddeler, hap ve tabletlerde kullanılan kimyasallara kıyasla, tedavinin maliyetinin çok daha büyük bir bölümünü oluşturur. Biyoterapiler, aynı zamanda, plazmanın toplanmasından bitmiş ürünün son ambalajına kadar, bir yıl süren üretim sürecinin her aşaması boyunca çok titiz güvenlik kontrollerinden ve denetimlerden geçmektedir. Plazmadan elde edilen biyoterapiler çoğunlukla küçük hasta popülasyonlarının tedavisinde kullanılmaktadır. Bizim sunduğumuz yenilikler ise piyasanın büyüklüğüne değil, insanların ihtiyaçlarına cevap verir. Artan talebi karşılamak ve daha fazla hastaya daha fazla tedavi sunmak amacıyla, ABD, Almanya, İsviçre ve Avustralya'da bulunan tüm üretim tesislerimizin genişletilmesi için yatırım yapmaya devam etmekteyiz. Ürünlerimiz uluslararası güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Şirket, aynı zamanda, ABD ve Avrupa'daki operasyonlarıyla dünyanın en büyük plazma toplama ağlarından biri olan CSL Plasma'nın da sahibidir.

Bu sitedeki bilgiler bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya danışınız.


CSLBTR-0218-01
© 2019 CSL Behring Biyoterapi İlaç Dış Ticaret A.Ş