Include All CSL Behring Country Sites

Araştırma ve Geliştirme

CSL, ciddi hastalıkları önlemek veya tedavi etmek suretiyle hayat kurtarmaya yardımcı olan önemli yeni biyoterapötik ürünleri tespit etmeyi, geliştirmeyi ve pazarlamayı amaçlayan global bir biyofarmasötik şirketidir. CSL; immünglobulinler, özel ürünler, hemofili ürünleri ve devrim yaratan ilaçlar alanında gelecekteki Ar-Ge portföyüne ve kapasitesine önemli yatırımlar yapmak konusunda kararlılığını korumaktadır.  
 
CSL'nin karşılanmamış tıbbi ihtiyaçlara yönelik, protein bazlı ilaçlar araştırma ve geliştirme çalışmalarına fon ayırmak konusundaki güçlü kararlılığı, şirketin sürekli büyümesine ivme kazandırmaktadır.

CSL, tek bir entegre global araştırma ve geliştirme kurumu olarak faaliyet göstermektedir. CSL, uzmanlıklarına göre farklı ülkelerden personel tedarik ederek global proje ekipleri oluşturmaktadır. Bu ekipler çalışmalarını, ulusal ve kültürel sınırlar arasında işbirliğini kolaylaştıran bir proje yönetim çerçevesini esas alarak yürütmektedir.Ar-Ge Ortaklıkları
CSL şirket içindeki uzman açığını kapatmak için dünya çapında akademik kurumlarla ve diğer kurumlarla stratejik ortaklıklar yapmaktadır. Bu işbirliği çalışmaları, plazmadan elde edilen ve rekombinant protein kaynaklı ürün geliştirme alanındaki temel ve uygulamalı araştırmalarını da içeren, bir dizi etkin araştırma programına destek sunmaktadır.

Bu sitedeki bilgiler bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya danışınız.


CSLBTR-0218-01
© 2019 CSL Behring Biyoterapi İlaç Dış Ticaret A.Ş