Include All CSL Behring Country Sites

Vizyon & Değerler

CSL Behring Taahhüdü
CSL Behring olarak güvenliğe, kaliteye ve müşterilerimize büyük önem veriyoruz. Kapsamlı araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz ve destek hizmetlerimiz, ürünlerimize ihtiyaç duyan herkesin ihtiyaçlarını giderme konusundaki kararlılığımızı yansıtmaktadır. Beş temel şirket değerimiz, mümkün olan en iyi tedavileri ve hizmetleri sunma ilkemize bağlılığımızı vurgulamaktadır.

Hasta Odaklılık
Hastalara verdiğimiz sözümüzü tutarız.
Yaşamı tehdit eden koşullara odaklanan global bir biyoteknoloji şirketi olarak, hastalarımız tutkumuzdur. Onların yaşadıkları zorlukları anlamak için yakından dinleriz ve anlamlı faydaları sağlayan tedavileri geliştiririz. Yaşamları kurtarmaya ve dünya genelindeki insanların sağlıklarını korumaya yönelik güçlü bir sözümüz vardır. İlaçlarımıza daha fazla erişimi sağlayarak ve sonunda ihtiyaç sahibi olanların yaşam kalitesini arttırarak, daha yeni ve daha iyi tedavilerin peşinde koşarız.
CSL Behring, kalıtsal olarak kanama bozukluğu olan çocukların yaşam kalitesini yükseltmek konusunda da kararlılığını sürdürüyor.
Yaşamını tehdit eden hastalıklara sahip olan kişilerin ve onlara hizmet eden sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarını dinliyor ve ele alıyoruz.

Yenilikçilik
Yenilikçi düşünceyi, çözümlere dönüştürürüz.
CSL’de, bilim ve yenilik, DNA’mızdadır. Yeni ürünleri geliştirmek ve mevcut olanları iyileştirmek için güçlü teknolojilere yatırım yaparız. Yeni tedavi edici çözümlerin araştırılmasına ve geliştirilmesine yönelik bağlılığımız, sürekli olarak güvenli ve etkili , yaşam kurtaran ilaçlardan oluşan güçlü bir ürün portföyü oluşturmamızı sağlamaktadır. CSL’de yenilikçilik , işletme genelindedir. Çalışanlarımız kademeli olarak düşünür ve eyleme geçerler. Karar verme süreçlerimizi, proseslerimizi ve sistemlerimizi daha da iyileştirmek için sürekli olarak yenilikçi fikirler uygularlar.

Dürüstlük
Söylediğimizi yaparız.
Hastalarımız, topluluklarımız, hissedarlarımız ve çalışanlarımız için her zaman doğru şeyi yapmaya çalışırız. Liderlerimiz ve çalışanlarımız için dürüst, etik ve şeffaf biçimde iletişim kurma ve hareket etme konusunda yüksek standartlara sahibiz. Kendimizi ve birbirimizi bu davranışların tutarlı biçimde sergilenmesi için sorumlu tutarak , güven yaratırız. Gezegene yönelik sorumluluğumuzu ve saygımızı her zaman akılda tutarak, dünya genelinde sürdürülebilir ve sorumlu uygulamaları izleriz.

İşbirliği
Birlikte daha güçlüyüz.
Çalışanlarımızın benzersiz bakış açılarına, katkılarına, geçmişlerine ve yaşam tarzlarına saygı duyan bir şekilde çalışırız. Ortak gücümüz, varsayımları sorguladığımızda, tartışma için alan yarattığımızda ve kararlar alınırken, ekip olarak birleştiğimizde en ideal hale gelmektedir. Engelleri ortadan kaldırırız ve işbirliğinin çevikliğimize engel olmamasını sağlarız. Hizmet verdiğimiz toplumlarda yaşamları iyileştirmek için eğitime, klinik araştırmaya ve bilimsel paylaşıma yatırım yaparak medikal topluluklarla işbirliği içinde çalışırız.

Üstün Performans
Elde ettiğimiz sonuçlardan gurur duyarız.
Hedefimiz, hem ekip hem de bireyler olarak üstün sonuçlar elde etmektir. Ürün, finansal, operasyonel ve işyeri sonuçlarında mükemmelin arayışı, CSL’nin başarısı için temeldir. Çalışanlarımız, bu sürekli gelişim ortamında gelişir ve ilerler. Görevlerinde ‘ellerinden gelenin çok daha fazlasını’ yapanları takdir eder, ödüllendiririz ve çalışanlarımızı tam potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için kendi sağlık ve refahlarına yatırım yapmaları yönünde teşvik ederiz.

Bu sitedeki bilgiler bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya danışınız.


CSLBTR-0218-01
© 2019 CSL Behring Biyoterapi İlaç Dış Ticaret A.Ş