Include All CSL Behring Country Sites

Kullanım Şartları

LÜTFEN BU SİTEYİ ZİYARET EDEN HERKES İÇİN GEÇERLİ OLAN AŞAĞIDAKİ KULLANIM ŞARTLARINI OKUYUNUZ.

Bu internet sitesini kullanarak, bu Gizlilik Politikası’nın en yakın tarihli versiyonunun hükümlerine uymayı kabul etmiş oluyorsunuz. Bu internet sitesinin kullanımına dair genel kuralları anlamak için lütfen Kullanım şartlarımızı okuyunuz. Bu internet sitesindeki diğer yasal uyarılar, politikalar, kullanım şartları veya diğer verilendirmelerde yazılı olanlar haricinde, bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sizinle CSL Behring arasında bu internet sitesini kullanmanız bağlamında anlaşmanın tamamını oluşturur. Bununla birlikte, bu internet sitesinin belirli alanlarındaki özel hizmetlere veya materyallere eriştiğiniz zaman veya bu internet sitesinden diğer sitelere (bu sitelerin CSL Behring'in Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartlarından ayrı ve müstakil kabul etmeniz ve gözden geçirmeniz gereken gizlilik politikaları ve kullanım şartları vardır) yönlendiren bir linki izlediğinizde geçerli olabilecek ilave koşullara tabi olabilirsiniz.

CSL Behring önceden haber vermeksizin bu Kullanım Şartlarına herhangi bir zamanda eklemeler, çıkarmalar veya değişiklikler yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bu internet sitesini kullanmanız bu hakkı kabul etmenizi içermektedir. Bu Kullanım Şartlarının en altında en son güncelleme tarihi yer almaktadır.


Site Hakkında Veri

İnovasyona dayalı lider bir ilaç şirketi olan CSL Behring nadir ve ciddi hastalıkları olan hastaların yaşam kalitesini iyileştirmede önemli bir rol oynamaya kararlıdır. Bu site size CSL Behring, tüm dünyadaki bağlı kuruluşları ve ilgili sanayi verisi sunmaktadır. Bu sitenin kullanımını kolaylaştırmak amacıyla, ister hasta veya sağlık-bakım profesyoneli, ister yatırımcı ve isterse de müstakbel bir çalışan olun, ziyaretinizin amacına bağlı olarak size özelleştirilmiş veriler sunmaktayız.

BU SİTEDE SUNULAN VERILERİN CSL BEHRING TARAFINDAN ÜRETİLEN VEYA DAĞITILAN ÜRÜNLERİN DOĞRU KULLANIMINA DAİR TIBBİ TAVSİYE VEYA TALİMAT VERMEK AMACIYLA DEĞİL YALNIZCA GENEL VERILENDİRME AMACIYLA VERİLDİĞİNİ LÜTFEN GÖZ ÖNÜNE ALINIZ.

CSL Behring bu İnternet sitesindeki verileri yalnızca genel eğitim ve verilendirme amacıyla sunmaktadır. Bu verilerin sağlık-bakım profesyonellerinin önerileri, tedavisi veya tavsiyelerinin yerini tutması amaçlanmamaktadır. Kendi bireysel tıbbi ve sağlık ihtiyaçlarınız hakkında doktorunuzun ve diğer sağlık görevlilerinin tavsiyelerine uymanız önemlidir. Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz. CSL Behring’in medikal tavsiye veya hizmetler sunma işlevi yoktur. İşbu internet sitesinde yer alan tüm içerikler konusunda CSL Behring tarafından doğrudan ya da dolaylı hiçbir garanti ve koşulu taahhüt edilmemektedır. Bu internet sitesinin kullanımı ve/veya internet sitesinde gezinme nedeniyle ortaya çıkan zararlar tamamen sizin sorumluluğunuz altında bulunmaktadır.

Kullanım Kapsamı

Bu sitenin tek bir kopyasını ticari olmayan, verilendirme amacıyla bilgisayarlarına indiren ziyaretçilerimiz haricinde, CSL Behring’in açık, yazılı izni olmadan bu sitenin hiçbir içeriği başka herhangi bir amaçla kopyalanamaz, indirilemez veya saklanamaz ve herhangi bir üçüncü kişiye ya da herhangi bir amaçla gönderilemez. CSL Behring önceden bilgilendirme yapmaksızın bir ziyaretçinin bu siteyi kullanmasını veya bu siteye erişimini neden göstererek veya göstermeden herhangi bir anda kısıtlama veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

Garanti veya Güvence Verilmez

CSL BEHRING BU SİTEYİ DEVAMLI OLARAK EN GÜNCEL VERILERLE DONATMAYA GAYRET ETMEKTEDİR. BUNUNLA BİRLİKTE, BU SİTENİN İÇERİĞİ, PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, EKSİKSİZLİK VE İHMAL DURUMUNUN OLMAMASIYLA İLGİLİ HERHANGİ BİR ZIMNI GARANTİ DAHİL OLMAK ÜZERE, AÇIK YA DA ZIMNİ HER TÜR GARANTİDEN MUAF OLARAK SUNULMAKTADIR. BU SİTENİN İÇERİĞİ “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLAN ŞEKLİYLE” SUNULUR. CSL BEHRING BU SİTENİN VE İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU, EKSİKSİZLİĞİ, GÜNCELLİĞİ VEYA GÜVENİLİRLİĞİ KONUSUNDA VEYA BU SİTENİN KULLANIMININ KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINA DAİR HİÇBİR GARANTİ VEYA GÜVENCE VERMEZ. ZİYARETÇİLER BU TİP VERILERE DAYANARAK HAREKET ETMEDEN ÖNCE HERHANGİ BİR VERIYİ DOĞRULAMAKTAN SORUMLUDUR VE BU SİTEYİ KULLANMA RİSKİ TAMAMEN ZİYARETÇİLERE AİTTİR. ZİYARETÇİLER ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN VİRÜSSÜZ OLMASINI SAĞLAMAK İÇİN GEREKEN TÜM ÖNLEMLERİ ALMAKTAN DA SORUMLUDUR. YÜRÜRLÜKTEKİ KANUNLARIN ZIMNİ GARANTİLERİ SINIRLAMA VEYA KISITLAMA DERECESİNE BAĞLI OLARAK, YUKARIDAKİ SINIRLAMALARDAN BİRİ VEYA DAHA FAZLASI BELİRLİ DURUMLARDA GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

CSL BEHRING BU SİTEYE ERİŞİLMESİ, SİTENİN YA DA SİTEDEKİ VERILERİN KULLANILMASI SEBEBİYLE, SÖZLEŞMENİN İHLALİ, HAKSIZ FİİL, YA DA BAŞKACA SEBEPLERE BİNAEN DOĞABİLECEK DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI, MADDİ VEYA MANEVİ HİÇBİR ZARARDAN, CSL BEHRING BU TİP ZARAR OLASILIĞI KONUSUNDA VERILENDİRİLMİŞ OLSUN VEYA OLMASIN, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUMLU OLMADIĞINI AÇIKÇA BEYAN EDER. BU SORUMLULUK SINIRLAMASI HERHANGİ BİR KİŞİ TARAFINDAN BU SİTENİN KULLANIMIYLA DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR İÇERİĞE İSNAT EDİLEN SORUMLULUĞU DA KAPSAR ANCAK BUNUNLA SINIRLI DEĞİLDİR. CSL BEHRING VİRÜSLERDEN YA DA SİTENİN TELEKOMÜNİKASYON BAĞLANTILARINDAKİ KESİNTİLERDEN KAYNAKLANAN VEYA HIRSIZLIK, TAHRİBAT, İHMAL, SAVAŞ, TERÖRİZM, MÜCBİR SEBEPLER, TELEKOMÜNİKASYON ARIZASI GİBİ NEDENLERLE ZİYARETÇİDEN GELEN VEYA ZİYARETÇİYE GİDEN İLETİLERDE GECİKMELERDEN, HATALARDAN YA DA EKSİKLİKTEN VEYA SİTEYE YA DA SİTEDEKİ VERILERE İZİNSİZ ERİŞİMDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ZARARDAN DA SORUMLU DEĞİLDİR. ZİYARETÇİLERİN BU SİTEYİ VE İÇERİKLERİ KULLANMALARINDAN DOĞABİLECEK RİSK KENDİLERİNE AİTTİR.

Diğer Sitelere Linkler

Ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak adına, CSL Behring diğer İnternet sitelerine linkler verir. Herhangi bir linkin varlığı sadece kullanıcıya potansiyel bir veri sunma amacını taşır, fakat CSL Behring tarafından linki verilen bu internet sitelerine destek sağlandığı veya onay verildiği anlamına gelmez. Ayrıca bu sitedeki belirli linkler CSL Behring’in hiçbir kontrolünün olmadığı üçüncü şahıslar tarafından yönetilen sunucularda bulunan kaynaklara yönlendirme yaparlar. CSL Behring üçüncü şahsların sunduğu içerikten veya ziyaretçilerimizden birinin o içeriği kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu değildir; ziyaret edilen diğer tüm internet sitelerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Buna bağlı olarak, bu tip sitelere erişim ve kullanımdan doğacak risk o siteleri ziyaret eden kişilere aittir. Bu tip linkler başka herhangi bir sitede bulunan materyalin CSL Behring tarafından desteklendiği anlamına gelmez ve gelmemelidir. CSL Behring bu tip sitelere erişimle ilgili herhangi bir sorumluluğu açıkça reddeder.

Sorumluluk Reddi

Bu Kullanım Şartlarından herhangi birini ihlal eden veya bu siteyi başka nedenlerle hatalı kullanan ziyaretçiler CSL Behring’i (yöneticileri, yetkilileri, çalışanları, temsilcileri ve lisansörleri dahil) bu tip ihlal ve/veya hatalı kullanımdan ya da bununla bağlantılı başka sebeplerden doğabilecek her tür sorumluluktan, masraflar, maliyetler ve avukat ücretleri dahil olmak üzere herhangi bir zarardan sorumlu tutmayacak ve tazminat talep etmeyecektir.

Uzman Tavsiyesi veya Görüşü

Ziyaretçilerimiz açısından faydalı bir başvuru kaynağı olarak bu site uzman görüşleri içerebilir. Bu sitede uzman görüşü olarak tanımlanan veya hiperlinkle bu siteden erişilen uzman görüşleri ilgili uzmanların kendi görüşlerini yansıtır ve CSL Behring’in görüşlerini her zaman yansıtmayabilir. Bu tip uzmanlar CSL Behring çalışanları değildir ve kendi görüşlerinin kullanımı nedeniyle CSL Behring’den herhangi bir ödeme almamaktadırlar. CSL Behring bu tip materyallerde sunulan herhangi bir veri veya görüşün doğruluğu veya tamlığından sorumlu değildir ve desteklemesi de söz konusu değildir. Uzman tavsiyesinin yalnızca o uzmanın kişisel fikrini yansıttığını ve hiçbir durumda CSL Behring’in sorumluluğu veya görüşü olarak kabul edilmeyeceğini lütfen göz önüne alınız.

Topluluklar

Bu sitedeki herhangi bir tartışma forumunda, CSL Behring foruma katılanların karşılıklı saygı gibi genel kabul gören iletişim kurallarına bağlı kalmalarını beklemektedir. Ziyaretçiler herhangi bir saldırgan, edebe aykırı, küçültücü veya müstehcen materyali ya da üçüncü şahsın fikri mülkiyet haklarını ihlal eden herhangi bir materyali dağıtmamalı veya yayınlamamalıdır.

Gizli Olmadığı Kabul Edilen Veriler

Gizlilik Politikamızda aksi belirtilmedikçe, bu site aracılığıyla sizden CSL Behring’e gelen tüm iletişimlerin gizli olmadığı ve mülkiyete haiz olmadığı kabul edilecektir. Yürürlükteki yasalara tabi olacak şekilde, CSL Behring’in fikirler, konseptler, teknik veriler veya üretim verileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmayarak bu tip bir iletişimde geçen herhangi bir veriyi size ödeme yapmadan ve kaynağı belirtmeksizin herhangi bir amaçla kullanma özgürlüğü olacak ve siz bu Kullanım Şartlarına uygun biçimde, bu tip verinin herhangi bir mecrada çoğaltılması, değiştirilmesi, yayınlanması, işletilmesi, aktarılması ve sergilenmesine ilişkin iptal edilemez hakkı CSL Behring’e vermiş olursunuz. Sizden CSL Behring’e gelen tüm iletişimlerin, sağlıkla ilgili veya diğer kişisel verilerin gönderilmesinden önce kişilerden gerekli herhangi bir onay veya izin alınması dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere yürürlükteki kanunlara uygun biçimde CSL Behring’e iletileceğini veya başka türlü CSL Behring’e sağlanacağını kabul etmiş olursunuz. Bu sitenin ya da başka bir üçüncü şahsın verisayarının veya enformasyon sisteminin işletilmesini olumsuz etkileyebilecek herhangi bir virüs veya başka yazılım içeren herhangi bir materyali bu siteye göndermeyeceksiniz.

Fikri Mülkiyet

CSL Behring'in politikasının kendi fikri mülkiyet haklarını, cezai yaptırımlar dahil olmak üzere, yürürlükteki yasalarda belirtilen en üst seviyede korumak olduğunu lütfen göz önüne alınız. Bu sitede adı geçen ticari markalar, logolar ve hizmet markaları (topluca "Ticari Markalar" olarak anılır) CSL Behring’in mülkiyetindeki veya lisansına sahip olduğu Ticari Markalardır. Bu sitedeki hiçbir şey CSL Behring veya eğer CSL Behring değilse Ticari Markanın sahibinin açık yazılı izni olmaksızın, ima yoluyla veya başka bir şekilde, Ticari Markalara herhangi bir lisans veya Ticari Markalar üzerinde bir hak verilmesi şeklinde yorumlanmamalıdır. Ek olarak, bu sitenin içeriğinin kişisel, ticari olmayan amaçlar dışında herhangi bir şekilde çoğaltılması, tekrar aktarılması, değiştirilmesi veya kullanımı CSL Behring’den önceden yazılı izin alınmasını gerektirir. Aşağıdaki telif hakkı ifadesi bu sitenin içeriklerinin veya bir kısmının her bir kopyası üzerinde yer almalıdır:
Copyright © 2018 CSL Behring.

Haber bültenleri

Bu site CSL Behring hakkında basın açıklamaları ve diğer haberleri içerir ve CSL Behring bunların hazırlandığı ve/veya sitesinde yayınlandığı tarih itibariyle doğru olduğuna inanmaktadır. Bununla birlikte, CSL Behring bu tür basın açıklamalarını ve diğer haberleri ve/veya içerdikleri herhangi bir veriyi güncelleme zorunluluğunu reddeder. Hiçbir durumda, CSL Behring dışındaki firmalar hakkındaki herhangi bir veriye bu veri CSL Behring tarafından sağlanmış gibi güvenerek hareket edilmemelidir ve bu sitedeki başka firmalara ilişkin verilerin verilmesi, bu tip verilerin doğruluğu veya eksiksizliğine dair CSL Behring tarafından verilen bir güvence teşkil etmez.

Ziyaretçilerin Güvenlik Zorunlulukları

Bazı durumlarda sitenin belirli kısımlarına veya sitenin sunduğu belirli hizmetlere erişimden önce bu sitenin ziyaretçilerinin kaydolmaları veya bir şifre almaları gerekebilir. Böyle bir durumda, kayıt verisinin ve şifrenin gizliliğinin korunmasını sağlamak ziyaretçinin sorumluluğundadır. Ziyaretçi bu tip şifrenin, izni dahilinde olsun veya olmasın, tüm kullanımlarından sorumlu olacaktır.

Yürürlükteki yasalar

Bu kullanım şartları ve bu kullanım şartlarından kaynaklanabilecek herhangi bir anlaşmazlığın çözümü Türk yasalarına göre yorumlanacaktır. Sizinle CSL Behring arasında bu kullanım şartlarından kaynaklanabilecek herhangi bir anlaşmazlık yalnızca İstanbul (Çağlayan) mahkemeleri tarafından çözümlenecektir.

Bu site Türkiye Cumhuriyeti internet kullanıcıları için tasarlanmış olmakla birlikte, siteye Türkiye ve dünyanın diğer ülkelerinden erişilebilir. Her bir ülkenin kanunları farklı olduğundan, bu sitenin kullanımıyla ilgili tüm konularda, hukuki ilkelerin çatışmasından bağımsız olarak, Türk kanunlarının ve kurallarının geçerli olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Başa dön

Son güncelleme tarihi: Haziran 2018

Bu sitedeki bilgiler bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya danışınız.


CSLBTR-0218-01
© 2019 CSL Behring Biyoterapi İlaç Dış Ticaret A.Ş